DJT16F25-61HN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16F25-61HN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Fitxak: DJT16F25-61HN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 732 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
  • Mezua
DJT16F25-61HNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16F25-61HN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 732 pcs Datuen fitxa DJT16F25-61HN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT16F25-61HN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 61
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16F25-61HN Diametro handiak hornituak 25-61
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A