DJT16F25-61BC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16F25-61BC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT
Fitxak: DJT16F25-61BC.pdf
  • Mezua
DJT16F25-61BCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16F25-61BC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1220 pcs Datuen fitxa DJT16F25-61BC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDJT16F25-61BC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 61
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16F25-61BC Diametro handiak hornituak 25-61
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.891" (48.03mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel