DJT14E17-26PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT14E17-26PB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: DJT14E17-26PB.pdf
  • Mezua
DJT14E17-26PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT14E17-26PB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1096 pcs Datuen fitxa DJT14E17-26PB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT14E17-26PB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 26
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT14E17-26PB Diametro handiak hornituak 17-26
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A