DJT14E17-26PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT14E17-26PA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: DJT14E17-26PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DJT14E17-26PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT14E17-26PA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1044 pcs Datuen fitxa DJT14E17-26PA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT14E17-26PA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 26
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT14E17-26PA Diametro handiak hornituak 17-26
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A