DJT10F19-11PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT10F19-11PC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DJT10F19-11PC.pdf
  • Mezua
DJT10F19-11PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT10F19-11PC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1381 pcs Datuen fitxa DJT10F19-11PC.pdf
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT10F19-11PC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT10F19-11PC Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 13A