DJT10F19-11PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT10F19-11PB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DJT10F19-11PB.pdf
  • Mezua
DJT10F19-11PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT10F19-11PB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1191 pcs Datuen fitxa DJT10F19-11PB.pdf
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT10F19-11PB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT10F19-11PB Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 13A