D38999/24WD18JN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WD18JN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WD18JN.pdf
  • Mezua
D38999/24WD18JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WD18JN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1338 pcs Datuen fitxa D38999/24WD18JN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WD18JN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WD18JN Diametro handiak hornituak 15-18
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24WD18PA
D38999/24WD18PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 1219 pcs
Deskarga: D38999/24WD18PA.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
Stockean: 2124 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24WD18JN
D38999/24WD18JN
deskribapena: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP