D38999/24WD18JE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WD18JE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WD18JE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 918 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Mezua
D38999/24WD18JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WD18JE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 918 pcs Datuen fitxa D38999/24WD18JE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WD18JE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WD18JE Diametro handiak hornituak 15-18
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A