D38999/24FJ43PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ43PB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24FJ43PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 707 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ43PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ43PB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 707 pcs Datuen fitxa D38999/24FJ43PB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak D3899924FJ43PB
DD38999/24FJ43PB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FJ43PB Diametro handiak hornituak 25-43
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A