D38999/24FJ43PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ43PA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24FJ43PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 740 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 740 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ43PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ43PA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 740 pcs Datuen fitxa D38999/24FJ43PA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FJ43PA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FJ43PA Diametro handiak hornituak 25-43
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala A
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ43PA-LC
D38999/24FJ43PA-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Stockean: 4603 pcs
Deskarga: D38999/24FJ43PA-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ43PA-LC
D38999/24FJ43PA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
Stockean: 849 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24FJ43JC
D38999/24FJ43JC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Stockean: 762 pcs
Deskarga: D38999/24FJ43JC.pdf
D38999/24FJ43PAL
D38999/24FJ43PAL
Stockean: 1481 pcs
Deskarga:
D38999/24FJ43PA
D38999/24FJ43PA
deskribapena: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Stockean: 787 pcs
Deskarga: D38999/24FJ43PA.pdf
D38999/24FJ43JN
D38999/24FJ43JN
Stockean: 677 pcs
Deskarga: D38999/24FJ43JN.pdf
D38999/24FJ43JN-LC
D38999/24FJ43JN-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Deskarga: D38999/24FJ43JN-LC.pdf
D38999/24FJ43PA-LC
D38999/24FJ43PA-LC
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Stockean: 970 pcs
D38999/24FJ43JC-LC
D38999/24FJ43JC-LC
Deskarga: D38999/24FJ43JC-LC.pdf
D38999/24FJ43JD-LC
D38999/24FJ43JD-LC
Deskarga: D38999/24FJ43JD-LC.pdf
D38999/24FJ43PA
D38999/24FJ43PA