ITTUK150A
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ITTUK150A
Fabrikatzaileak / Marka: Cynergy3
Produktuaren Deskribapena TEMP PROBE K TYPE 6X150MM 1/4"NP
Fitxak: ITTUK150A.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 543 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 543 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
ITTUK150Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ITTUK150A fabrikatzailea Cynergy3
deskribapena TEMP PROBE K TYPE 6X150MM 1/4"NP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 543 pcs Datuen fitxa ITTUK150A.pdf
Terminal mota Enclosed Terminals Tenperatura barrutia 0 ~ 1350°C
Series ITTU Beste izenak 725-1754
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera - Tutu babeslea 150mm
Luzera - Lead Wire - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Elementu mota K - Type Diametroa - Tutu babeslea 6mm