ITTUJ400A
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ITTUJ400A
Fabrikatzaileak / Marka: Cynergy3
Produktuaren Deskribapena TEMP PROBE J TYPE 6X400MM 1/4"NP
Fitxak: ITTUJ400A.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 471 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 471 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
ITTUJ400Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ITTUJ400A fabrikatzailea Cynergy3
deskribapena TEMP PROBE J TYPE 6X400MM 1/4"NP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 471 pcs Datuen fitxa ITTUJ400A.pdf
Terminal mota Enclosed Terminals Tenperatura barrutia 0 ~ 1200°C
Series ITTU Beste izenak 725-1753
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera - Tutu babeslea 400mm
Luzera - Lead Wire - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Elementu mota J - Type Diametroa - Tutu babeslea 6mm