IPSLU-GP015-6M12
Cynergy3Cynergy3
IPSLU-GP015-6M12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IPSLU-GP015-6M12
Fabrikatzaileak / Marka: Cynergy3
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANS. 0-15PSIG 1/4"NPT
Fitxak: IPSLU-GP015-6M12.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 501 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 501 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
IPSLU-GP015-6M12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IPSLU-GP015-6M12 fabrikatzailea Cynergy3
deskribapena PRESSURE TRANS. 0-15PSIG 1/4"NPT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 501 pcs Datuen fitxa IPSLU-GP015-6M12.pdf
Tentsioa - hornidura 9 V ~ 32 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series IPSLU-M12
Presio mota Vented Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Male - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M12
Irteerako mota Analog Voltage Irteera 0 V ~ 5 V
Beste izenak 725-1705 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Presio operatiboa 15 PSI (103.42 kPa) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Gehieneko presioa 75 PSI (517.11 kPa) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Amplified Output, Temperature Compensated Deskribapen zehatza Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder, Threaded - M12
zehaztasun ±0.25%