IPSLU-GP010-5M12
Cynergy3Cynergy3
IPSLU-GP010-5M12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IPSLU-GP010-5M12
Fabrikatzaileak / Marka: Cynergy3
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANS. 0-10PSIG 1/4"NPT
Fitxak: IPSLU-GP010-5M12.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 621 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 621 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
IPSLU-GP010-5M12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IPSLU-GP010-5M12 fabrikatzailea Cynergy3
deskribapena PRESSURE TRANS. 0-10PSIG 1/4"NPT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 621 pcs Datuen fitxa IPSLU-GP010-5M12.pdf
Tentsioa - hornidura 9 V ~ 32 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series IPSLU-M12
Presio mota Vented Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Male - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M12
Irteerako mota Analog Current Irteera 4 mA ~ 20 mA
Beste izenak 725-1698 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Presio operatiboa 10 PSI (68.95 kPa) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Gehieneko presioa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Amplified Output, Temperature Compensated Deskribapen zehatza Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Threaded - M12
zehaztasun ±0.25%