900RB36BA
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
Curtis Instruments
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 900RB36BA
Fabrikatzaileak / Marka: Curtis Instruments
Produktuaren Deskribapena VOLTMETER 0-36VDC LED PANEL MT
Fitxak: 1.900RB36BA.pdf2.900RB36BA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 566 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 566 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
900RB36BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 900RB36BA fabrikatzailea Curtis Instruments
deskribapena VOLTMETER 0-36VDC LED PANEL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 566 pcs Datuen fitxa 1.900RB36BA.pdf2.900RB36BA.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 36VDC
Mota Voltage (Voltmeter) Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Series 900R Panela ebakitzeko neurriak Circular - 52.00mm Dia
Irteerako mota - Beste izenak Q6111279
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 10-Segment
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Neurketa Range 0 ~ 36VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Adjustable Discharge Profile
Bistaratze mota LED - Tri-Color Bar Graph Erakutsi karaktereak - Altuera -
Deskribapen zehatza Voltage (Voltmeter) LED - Tri-Color Bar Graph Display Panel Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
900R24BN
900R24BN
fabrikatzaileak: Curtis Instruments
deskribapena: VOLTMETER 0-24VDC LED PANEL MT
Stockean: 782 pcs
Deskarga: 900R24BN.pdf
RFQ
900BGQ
900BGQ
fabrikatzaileak: E-Switch
deskribapena: SWITCH DETECTOR SPST-NO 100MA
Stockean: 115409 pcs
Deskarga: 900BGQ.pdf
RFQ
900MHZ-AMP-EVK
900MHZ-AMP-EVK
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: KIT EVALUATION AMPLIFIER 900MHZ
Stockean: 6710 pcs
Deskarga:
900B
900B
fabrikatzaileak: Greenlee Communications
deskribapena: CASE CARRY-HARD 3X HH
Stockean: 518 pcs
Deskarga: 900B.pdf
900AGQ
900AGQ
fabrikatzaileak: E-Switch