900RB24BN
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
Curtis Instruments
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 900RB24BN
Fabrikatzaileak / Marka: Curtis Instruments
Produktuaren Deskribapena VOLTMETER 0-24VDC LED PANEL MT
Fitxak: 1.900RB24BN.pdf2.900RB24BN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 631 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
900RB24BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 900RB24BN fabrikatzailea Curtis Instruments
deskribapena VOLTMETER 0-24VDC LED PANEL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 631 pcs Datuen fitxa 1.900RB24BN.pdf2.900RB24BN.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 24VDC
Mota Voltage (Voltmeter) Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Series 900R Panela ebakitzeko neurriak Circular - 52.00mm Dia
Irteerako mota - Beste izenak Q2438757
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 10-Segment
Muntaketa mota Panel Mount Neurketa Range 0 ~ 24VDC
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Bistaratze mota LED - Tri-Color Bar Graph
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: ASI STRIPPING TOOL-RUBBER INS
Stockean: 1081 pcs
Deskarga: 9009950000.pdf
RFQ
900AGQ
900AGQ
fabrikatzaileak: E-Switch
deskribapena: SWITCH DETECTOR SPST-NO 100MA
Stockean: 137909 pcs
Deskarga: 900AGQ.pdf
RFQ
900C104MT200X
900C104MT200X
fabrikatzaileak: American Technical Ceramics
deskribapena: CAP CER 0.1UF 200V X7R 2325
Deskarga: 900C104MT200X.pdf
900MHZ-AMP-EVK
900MHZ-AMP-EVK
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: KIT EVALUATION AMPLIFIER 900MHZ
Deskarga:
900BGQ
900BGQ
fabrikatzaileak: E-Switch