HD48125T-10
CrydomCrydom
HD48125T-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD48125T-10
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V
Fitxak: HD48125T-10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 840 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 840 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HD48125T-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD48125T-10 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 840 pcs Datuen fitxa HD48125T-10.pdf
Tentsioa - Karga 48V ~ 530V Tentsioa - Input 3 ~ 32VDC
Amaiera estiloa Screw Terminal Hornitzaileen gailuen paketea -
Series HD48T Packaging Bulk
Pakete / kasua Hockey Puck Irteerako mota AC
Beste izenak CC2440
HD48125T-10-ND
Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 125A
Zirkuitua SPST-NO (1 Form A)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HD48125
HD48125
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V
Stockean: 675 pcs
Deskarga: HD48125.pdf
RFQ
HD48125T
HD48125T
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: RELAY SSR 530VAC/125A DC