HD48125G-10
CrydomCrydom
HD48125G-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD48125G-10
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena RELAY SSR 530VAC/125A DC
Fitxak: HD48125G-10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 695 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 695 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HD48125G-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD48125G-10 fabrikatzailea Crydom
deskribapena RELAY SSR 530VAC/125A DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 695 pcs Datuen fitxa HD48125G-10.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Solid State
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HD48125T-10
HD48125T-10
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V
Stockean: 840 pcs
Deskarga: HD48125T-10.pdf
RFQ
HD4812
HD4812
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 12A 48-530V
Stockean: 1675 pcs
Deskarga: HD4812.pdf
RFQ
HD48125G
HD48125G
deskribapena: RELAY SSR 530VAC/125A DC