DRA-CN024D120
CrydomCrydom
DRA-CN024D120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DRA-CN024D120
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Fitxak: 1.DRA-CN024D120.pdf2.DRA-CN024D120.pdf3.DRA-CN024D120.pdf
  • Mezua
DRA-CN024D120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DRA-CN024D120 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3984 pcs Datuen fitxa 1.DRA-CN024D120.pdf2.DRA-CN024D120.pdf3.DRA-CN024D120.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 24V Tentsioa - Input 90 ~ 140VAC
Amaiera estiloa Screw Terminal Hornitzaileen gailuen paketea -
Series DRACN Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Irteerako mota DC
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko karga 3.5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant