DRA-CN024D05
CrydomCrydom
DRA-CN024D05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DRA-CN024D05
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Fitxak: 1.DRA-CN024D05.pdf2.DRA-CN024D05.pdf3.DRA-CN024D05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DRA-CN024D05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DRA-CN024D05 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2532 pcs Datuen fitxa 1.DRA-CN024D05.pdf2.DRA-CN024D05.pdf3.DRA-CN024D05.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 24V Tentsioa - Input 3 ~ 12VDC
Amaiera estiloa Screw Terminal Hornitzaileen gailuen paketea -
Series DRACN Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Irteerako mota DC
Beste izenak CC1746
DRACN024D05
Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 3.5A