TBC-50-104
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TBC-50-104
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 500VAC 50A CHASSIS
Fitxak: 1.TBC-50-104.pdf2.TBC-50-104.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 194 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 194 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
TBC-50-104ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TBC-50-104 fabrikatzailea Cosel
deskribapena LINE FILTER 500VAC 50A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 194 pcs Datuen fitxa 1.TBC-50-104.pdf2.TBC-50-104.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC - Tentsio-kalifikatutako AC 500V
Amaiera estiloa Terminal Block Series TBC
Beste izenak 1776-2845
TBC-50-104-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
induktantzia - Maiztasuna - Eragiketa 50/60Hz
Iragazki mota Three Phase (Wye) Oraingo 50A