TBC-300-683
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TBC-300-683
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 500VAC 300A CHASSIS
Fitxak: TBC-300-683.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 25 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 25 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TBC-300-683ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TBC-300-683 fabrikatzailea Cosel
deskribapena LINE FILTER 500VAC 300A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25 pcs Datuen fitxa TBC-300-683.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC - Tentsio-kalifikatutako AC 500V
Amaiera estiloa Terminal Block Series TBC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa 50/60Hz Iragazki mota Three Phase (Wye)
Oraingo 300A konfigurazioa Two Stage