PJA300F-12
CoselCosel
PJA300F-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PJA300F-12
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 300W
Fitxak: PJA300F-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PJA300F-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PJA300F-12 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1000 pcs Datuen fitxa PJA300F-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12 ~ 15 V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Series PJA Energia (Watts) 300W
Beste izenak 1776-2017 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12 ~ 15 V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 25A Homologazioak CE, cURus
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PJA150F-48-N2
PJA150F-48-N2
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 1144 pcs
Deskarga: PJA150F-48-N2.pdf
RFQ
PJA150F-48-R
PJA150F-48-R
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 1071 pcs
Deskarga: PJA150F-48-R.pdf
RFQ
PJA300F-12-C
PJA300F-12-C
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 300W
Stockean: 837 pcs
Deskarga: PJA300F-12-C.pdf
PJA150F-48-C
PJA150F-48-C
Deskarga: PJA150F-48-C.pdf
PJA300F-12-G
PJA300F-12-G
Stockean: 750 pcs
Deskarga: PJA300F-12-G.pdf
PJA150F-48-J
PJA150F-48-J
Deskarga: PJA150F-48-J.pdf
PJA150F-48
PJA150F-48
Deskarga: PJA150F-48.pdf
PJA300F-12-M
PJA300F-12-M
Stockean: 707 pcs
Deskarga: PJA300F-12-M.pdf
PJA300F-12-R
PJA300F-12-R
Stockean: 807 pcs
Deskarga: PJA300F-12-R.pdf
PJA300F-12-F4
PJA300F-12-F4
Stockean: 667 pcs
Deskarga: PJA300F-12-F4.pdf
PJA150F-48-T
PJA150F-48-T
Deskarga: PJA150F-48-T.pdf
PJA300F-12-V
PJA300F-12-V