PJA150F-48-C
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PJA150F-48-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: PJA150F-48-C.pdf
  • Mezua
PJA150F-48-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PJA150F-48-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1260 pcs Datuen fitxa PJA150F-48-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Series PJA Energia (Watts) 154W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.2A Homologazioak CE, cURus