PBW15F-15-CJ
CoselCosel
PBW15F-15-CJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBW15F-15-CJ
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER +/-15V
Fitxak: PBW15F-15-CJ.pdf
  • Mezua
PBW15F-15-CJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBW15F-15-CJ fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER +/-15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1466 pcs Datuen fitxa PBW15F-15-CJ.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA, 1A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PBW15F-15-GN
PBW15F-15-GN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER +/-15V
Stockean: 1351 pcs
Deskarga: PBW15F-15-GN.pdf
RFQ
PBW15F-12-V
PBW15F-12-V
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER +/-12V
Stockean: 1530 pcs
Deskarga: PBW15F-12-V.pdf
RFQ
PBW15F-15-C
PBW15F-15-C
Deskarga: PBW15F-15-C.pdf
PBW15F-15
PBW15F-15
deskribapena: AC/DC CONVERTER +/-15V 15W