PBW15F-12-V
CoselCosel
PBW15F-12-V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBW15F-12-V
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER +/-12V
Fitxak: PBW15F-12-V.pdf
  • Mezua
PBW15F-12-Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBW15F-12-V fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER +/-12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1530 pcs Datuen fitxa PBW15F-12-V.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -12V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 77% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 2 Output 12V -12V 700mA, 1.4A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 700mA, 1.4A Homologazioak CE, cURus, TUV