PBA75F-24-GTN
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA75F-24-GTN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: PBA75F-24-GTN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 855 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
  • Mezua
PBA75F-24-GTNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA75F-24-GTN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 855 pcs Datuen fitxa PBA75F-24-GTN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.2A Homologazioak CE, cURus, TUV