PBA75F-24-GJN
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA75F-24-GJN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: PBA75F-24-GJN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 846 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 846 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PBA75F-24-GJNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA75F-24-GJN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 846 pcs Datuen fitxa PBA75F-24-GJN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.2A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PBA75F-24-JN
PBA75F-24-JN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Stockean: 965 pcs
Deskarga: PBA75F-24-JN.pdf
RFQ
PBA75F-24-GJ
PBA75F-24-GJ
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 1054 pcs
Deskarga: PBA75F-24-GJ.pdf
RFQ
PBA75F-24-GN
PBA75F-24-GN
Stockean: 923 pcs
Deskarga: PBA75F-24-GN.pdf
PBA75F-24-G
PBA75F-24-G