LGA150A-24
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGA150A-24
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: 1.LGA150A-24.pdf2.LGA150A-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LGA150A-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGA150A-24 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1366 pcs Datuen fitxa 1.LGA150A-24.pdf2.LGA150A-24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 132 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.30" L x 2.95" W x 1.54" H (160.0mm x 74.9mm x 39.1mm)
Series LG Beste izenak 1776-2461
LGA150A-24-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 132 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 6.3A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LGA150A-24-C
LGA150A-24-C
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Stockean: 1145 pcs
Deskarga: LGA150A-24-C.pdf
RFQ
LGA150A-24-GJ1
LGA150A-24-GJ1
fabrikatzaileak: Cosel