LGA150A-15
CoselCosel
LGA150A-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGA150A-15
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.LGA150A-15.pdf2.LGA150A-15.pdf
  • Mezua
LGA150A-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGA150A-15 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1357 pcs Datuen fitxa 1.LGA150A-15.pdf2.LGA150A-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 132 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.30" L x 2.95" W x 1.54" H (160.0mm x 74.9mm x 39.1mm)
Series LG Beste izenak 1776-3217
LGA150A-15-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 85.5%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 132 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 10A