LFP240F-48-CY
CoselCosel
LFP240F-48-CY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFP240F-48-CY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: 1.LFP240F-48-CY.pdf2.LFP240F-48-CY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 572 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFP240F-48-CYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFP240F-48-CY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 572 pcs Datuen fitxa 1.LFP240F-48-CY.pdf2.LFP240F-48-CY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Homologazioak CE, cURus, TUV