LFP240F-36-Y
CoselCosel
LFP240F-36-Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFP240F-36-Y
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V
Fitxak: 1.LFP240F-36-Y.pdf2.LFP240F-36-Y.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 678 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
  • Mezua
LFP240F-36-Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFP240F-36-Y fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 678 pcs Datuen fitxa 1.LFP240F-36-Y.pdf2.LFP240F-36-Y.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6.7A Homologazioak CE, cURus, TUV