LFA75F-48-SN
CoselCosel
LFA75F-48-SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA75F-48-SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 75W
Fitxak: 1.LFA75F-48-SN.pdf2.LFA75F-48-SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LFA75F-48-SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA75F-48-SN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1489 pcs Datuen fitxa 1.LFA75F-48-SN.pdf2.LFA75F-48-SN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Series LFA Energia (Watts) 75W
Beste izenak 1776-1330 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 84.5%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1.6A