LFA75F-48-S
CoselCosel
LFA75F-48-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA75F-48-S
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: 1.LFA75F-48-S.pdf2.LFA75F-48-S.pdf
  • Mezua
LFA75F-48-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA75F-48-S fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1458 pcs Datuen fitxa 1.LFA75F-48-S.pdf2.LFA75F-48-S.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 1.97" W x 1.32" H (150.1mm x 50.0mm x 33.5mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 84.5% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.6A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA75F-48-SNJ1Y
LFA75F-48-SNJ1Y
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V
Stockean: 1258 pcs
Deskarga: LFA75F-48-SNJ1Y.pdf
RFQ
LFA75F-48-SNY
LFA75F-48-SNY
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 1463 pcs
Deskarga: LFA75F-48-SNY.pdf
RFQ
LFA75F-48-SJ1
LFA75F-48-SJ1
Deskarga: LFA75F-48-SJ1.pdf
LFA75F-48-SNJ1
LFA75F-48-SNJ1
Deskarga: LFA75F-48-SNJ1.pdf
LFA75F-48-CJ1
LFA75F-48-CJ1
Deskarga: LFA75F-48-CJ1.pdf
LFA75F-48-J1
LFA75F-48-J1
Deskarga: LFA75F-48-J1.pdf
LFA75F-48-SN
LFA75F-48-SN
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 75W