LFA50F-5-S
CoselCosel
LFA50F-5-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA50F-5-S
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V
Fitxak: 1.LFA50F-5-S.pdf2.LFA50F-5-S.pdf
  • Mezua
LFA50F-5-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA50F-5-S fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1839 pcs Datuen fitxa 1.LFA50F-5-S.pdf2.LFA50F-5-S.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CE, cURus, TUV
Produktu erlazionatuak
LFA50F-5-SNY
LFA50F-5-SNY
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V
Stockean: 1666 pcs
Deskarga: LFA50F-5-SNY.pdf
RFQ
LFA50F-5-SN
LFA50F-5-SN
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 1598 pcs
Deskarga: LFA50F-5-SN.pdf
RFQ
LFA50F-5-SNJ1Y
LFA50F-5-SNJ1Y
Deskarga: LFA50F-5-SNJ1Y.pdf
LFA50F-5-J1Y
LFA50F-5-J1Y
Deskarga: LFA50F-5-J1Y.pdf
LFA50F-5-SJ1
LFA50F-5-SJ1
Deskarga: LFA50F-5-SJ1.pdf
LFA50F-5-SJ1Y
LFA50F-5-SJ1Y
Deskarga: LFA50F-5-SJ1Y.pdf
LFA50F-5-CJ1
LFA50F-5-CJ1
Deskarga: LFA50F-5-CJ1.pdf
LFA50F-5-CJ1Y
LFA50F-5-CJ1Y
Deskarga: LFA50F-5-CJ1Y.pdf
LFA50F-5-SNJ1
LFA50F-5-SNJ1