LFA50F-5-G
CoselCosel
LFA50F-5-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA50F-5-G
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V
Fitxak: 1.LFA50F-5-G.pdf2.LFA50F-5-G.pdf
  • Mezua
LFA50F-5-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA50F-5-G fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1551 pcs Datuen fitxa 1.LFA50F-5-G.pdf2.LFA50F-5-G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CE, cURus, TUV