LFA30F-24-SN
CoselCosel
LFA30F-24-SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA30F-24-SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 30W
Fitxak: 1.LFA30F-24-SN.pdf2.LFA30F-24-SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
LFA30F-24-SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA30F-24-SN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2099 pcs Datuen fitxa 1.LFA30F-24-SN.pdf2.LFA30F-24-SN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Series LFA Energia (Watts) 30W
Beste izenak 1776-1318 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.3A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA30F-24-SNC
LFA30F-24-SNC
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Stockean: 1629 pcs
Deskarga: LFA30F-24-SNC.pdf
RFQ
LFA30F-24-SJ1
LFA30F-24-SJ1
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 2076 pcs
Deskarga: LFA30F-24-SJ1.pdf
RFQ
LFA30F-24-J1Y
LFA30F-24-J1Y
Deskarga: LFA30F-24-J1Y.pdf
LFA30F-24-SNJ1Y
LFA30F-24-SNJ1Y
Deskarga: LFA30F-24-SNJ1Y.pdf
LFA30F-24-SNJ1
LFA30F-24-SNJ1
Deskarga: LFA30F-24-SNJ1.pdf
LFA30F-24-SNG
LFA30F-24-SNG
Deskarga: LFA30F-24-SNG.pdf
LFA30F-24-SNGJ1
LFA30F-24-SNGJ1
Deskarga: LFA30F-24-SNGJ1.pdf
LFA30F-24-SCJ1
LFA30F-24-SCJ1
Deskarga: LFA30F-24-SCJ1.pdf
LFA30F-24-SJ1Y
LFA30F-24-SJ1Y
Deskarga: LFA30F-24-SJ1Y.pdf
LFA30F-24-SNCJ1
LFA30F-24-SNCJ1
Deskarga: LFA30F-24-SNCJ1.pdf
LFA30F-24-S
LFA30F-24-S