LFA30F-24-SCJ1
CoselCosel
LFA30F-24-SCJ1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA30F-24-SCJ1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: 1.LFA30F-24-SCJ1.pdf2.LFA30F-24-SCJ1.pdf
  • Mezua
LFA30F-24-SCJ1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA30F-24-SCJ1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1687 pcs Datuen fitxa 1.LFA30F-24-SCJ1.pdf2.LFA30F-24-SCJ1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.3A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA30F-24-J1
LFA30F-24-J1
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Stockean: 2638 pcs
Deskarga: LFA30F-24-J1.pdf
RFQ
LFA30F-24-S
LFA30F-24-S
fabrikatzaileak: Cosel