LFA300F-12-TY
CoselCosel
LFA300F-12-TY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA300F-12-TY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 300W
Fitxak: LFA300F-12-TY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 520 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
LFA300F-12-TYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA300F-12-TY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 520 pcs Datuen fitxa LFA300F-12-TY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Series LFA Energia (Watts) 300W
Beste izenak 1776-1312 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 17A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 17A