LFA300F-12-SNTY
CoselCosel
LFA300F-12-SNTY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA300F-12-SNTY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak: LFA300F-12-SNTY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 528 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 528 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFA300F-12-SNTYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA300F-12-SNTY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 528 pcs Datuen fitxa LFA300F-12-SNTY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 17A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 17A Homologazioak CE, cURus, TUV