LEP150F-36-R
CoselCosel
LEP150F-36-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEP150F-36-R
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V
Fitxak: LEP150F-36-R.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 742 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
  • Mezua
LEP150F-36-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEP150F-36-R fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 742 pcs Datuen fitxa LEP150F-36-R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Series LEP Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4.2A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LEP150F-36-SN
LEP150F-36-SN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 36V
Stockean: 854 pcs
Deskarga: LEP150F-36-SN.pdf
RFQ
LEP150F-36-D39
LEP150F-36-D39
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 811 pcs
Deskarga: LEP150F-36-D39.pdf
RFQ
LEP150F-36-RT
LEP150F-36-RT