LEP150F-36-GR
CoselCosel
LEP150F-36-GR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEP150F-36-GR
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V
Fitxak: LEP150F-36-GR.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 786 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 786 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LEP150F-36-GRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEP150F-36-GR fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 786 pcs Datuen fitxa LEP150F-36-GR.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Series LEP Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4.2A Homologazioak CE, cURus, TUV