KLEA120F-48
CoselCosel
KLEA120F-48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLEA120F-48
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC POWER SUPPLY, DIN RAIL
Fitxak: 1.KLEA120F-48.pdf2.KLEA120F-48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
KLEA120F-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLEA120F-48 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC POWER SUPPLY, DIN RAIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1472 pcs Datuen fitxa 1.KLEA120F-48.pdf2.KLEA120F-48.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.77" L x 1.46" W x 4.88" H (121.2mm x 37.0mm x 124.0mm)
Series KLEA Energia (Watts) 120W
Beste izenak 1776-2161
KLEA120F-48-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, PFC, Universal Input Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2.5A
Homologazioak CE, cULus, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KLEA240F-24
KLEA240F-24
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DIN RAIL POWER SUPPLIES 240W 24V