KLEA120F-24
CoselCosel
KLEA120F-24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLEA120F-24
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DIN RAIL POWER SUPPLIES 120W 24V
Fitxak: KLEA120F-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
KLEA120F-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLEA120F-24 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DIN RAIL POWER SUPPLIES 120W 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1693 pcs Datuen fitxa KLEA120F-24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.77" L x 1.46" W x 4.88" H (121.2mm x 37.0mm x 124.0mm)
Series KLEA Energia (Watts) 120W
Beste izenak 1776-1252 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, PFC, Universal Input Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 5A