FCA50F-24
CoselCosel
FCA50F-24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FCA50F-24
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC PS (AC187-528VIN)
Fitxak: 1.FCA50F-24.pdf2.FCA50F-24.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 830 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
FCA50F-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FCA50F-24 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC PS (AC187-528VIN) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 830 pcs Datuen fitxa 1.FCA50F-24.pdf2.FCA50F-24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 5.00" W x 4.92" H (150.0mm x 127.0mm x 125.0mm)
Series FCA Energia (Watts) 50W
Beste izenak 1776-2140
FCA50F-24-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak DC Input Capable Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC Input Uneko - Irteera (Max) 2.1A