FCA50F-24-C
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FCA50F-24-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC PS (AC187-528VIN)
Fitxak: FCA50F-24-C.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 742 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FCA50F-24-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FCA50F-24-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC PS (AC187-528VIN) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 742 pcs Datuen fitxa FCA50F-24-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 5.00" W x 4.92" H (150.0mm x 127.0mm x 125.0mm)
Series FCA Energia (Watts) 50W
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak DC Input Capable
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.1A Homologazioak CE, cURus, TUV