CQS48150-8
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CQS48150-8
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V
Fitxak: CQS48150-8.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 675 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CQS48150-8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CQS48150-8 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 675 pcs Datuen fitxa CQS48150-8.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 40V Tentsioa - Input (Max) 60V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Series CQS
Packaging - Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 1776-1193 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 92%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 8A 40V - 60V Input Uneko - Irteera (Max) 8A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CQS48150-8-R
CQS48150-8-R
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V