CQS48050-28
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CQS48050-28
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V
Fitxak: CQS48050-28.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 798 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 798 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CQS48050-28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CQS48050-28 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 798 pcs Datuen fitxa CQS48050-28.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 76V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Series CQS
Packaging - Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 1776-1191 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 92%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 28A 36V - 76V Input Uneko - Irteera (Max) 28A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CQS48033-45
CQS48033-45
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V
Stockean: 620 pcs
Deskarga: CQS48033-45.pdf
RFQ
CQS48033-45-RV
CQS48033-45-RV
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 688 pcs
Deskarga: CQS48033-45-RV.pdf
RFQ
CQS48050-28-R
CQS48050-28-R
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V
Stockean: 651 pcs
Deskarga: CQS48050-28-R.pdf
CQS48050-28-V
CQS48050-28-V