CES48150-4
CoselCosel
CES48150-4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CES48150-4
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V
Fitxak: CES48150-4.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 915 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 915 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CES48150-4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CES48150-4 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 915 pcs Datuen fitxa CES48150-4.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 40V Tentsioa - Input (Max) 60V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Series CES
Packaging - Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 1776-1173 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 91%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 40V - 60V Input Uneko - Irteera (Max) 4A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CES521,L3F
CES521,L3F
fabrikatzaileak: Toshiba Semiconductor and Storage
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA ESC