CES48150-4-N
CoselCosel
CES48150-4-N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CES48150-4-N
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V
Fitxak: CES48150-4-N.pdf
  • Mezua
CES48150-4-Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CES48150-4-N fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1043 pcs Datuen fitxa CES48150-4-N.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 40V
Tentsioa - Input (Max) 60V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Series CES Energia (Watts) 60W
Pakete / kasua 8-DIP Module Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 40V - 60V Input
Uneko - Irteera (Max) 4A eskaerak ITE (Commercial)